o nas owijamwbawelne.pl

W skrócie o nas

Jesteśmy Łódzką, rodzinną firmą, założoną w 1978 roku. Specjalizujemy się produkcji odzieży bawełnianej. Mamy za sobą lata współpracy z wieloma sprzedawcami, właścicielami mniejszych i większych sklepów, butików i galerii zarówno w Polsce, jak i Europie. Od niedawna, postanowiliśmy przetestować własne siły w sprzedaży naszych produktów, skąd wziął się nasz pierwszy internetowy sklep- Owijam w Bawełnę.

Jak tworzymy?

Staramy się tworzyć rzeczy proste, a zarazem wyjątkowe. Do produkcji naszych akcesoriów korzystamy z organicznej bawełny wysokiej jakości, certyfikowanej gwarancją jakości – OEKO-TEX oraz certyfikatem ekologicznej produkcji. Jako mała firma, zwracamy uwagę na szczegóły i podchodzimy indywidualnie do klienta. Każdy nasz produkt jest tworzony ręcznie (od krojenia materiału, szycia, wyplatania frędzli, aż po farbowanie)- dlatego każdy z produktów ma swój unikatowy charakter.

sukienka mini motylek niebieska petrol owijamwbawelne.pl
DSC 0441 scaled

Unikalne cechy naszej odzieży…

W odróżnieniu od większości odzieży bawełnianej nasze produkty szyjemy ze specjalnej surowej tkaniny bawełnianej (niepoddanej obróbce parowej), którą obkurczamy, a następnie farbujemy w wysokiej temperaturze. Skurcz ten powoduje charakterystyczny efekty na miękkiej, lejącej się tkaninie, zmieniając jej fakturę i tworząc pogniecenia. W naszej kolekcji stworzyliśmy aż 25 kolory materiału, tak aby każdy mógł znaleźć barwę dla siebie.

Masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas w zakładce kontakt

Shopping Cart
Scroll to Top